قبل از خبر
زمان انتشار : 1403/02/22 20:01 | کد خبر : 1227
تراکتور ۲ -گل گهر صفر

سه امتیاز در ازای دو پنالتی

تراکتور با ۲ گل، گل‌گهر را مغلوب کرد.

تراکتور ,گل گهر,لیگ برتر فوتبال ایران,

به گزارش "ورزش آذربایجان"، تراکتور و گل‌گهر سیرجان در جریان هفته بیست‌ و هفتم لیگ‌ برتر از ساعت ۱۸:۵۰ امروز (۲۲ اردیبهشت ماه) به میزبانی ورزشگاه یادگارامام (ره) به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری ۲ بر صفر تی‌تی‌ها به اتمام رسید.

در دقایق ابتدایی این مهمان بود که بی‌درنگ به سمت دروازه تراکتور حمله می‌کرد. اما در ادامه کار تی‌تی‌ها هم به سمت چارچوب حریف یورش برندند و در نهایت برخورد با سید مهدی حسینی در محوطه جریمه گل گهر، هافبک تراکتور را نقش بر زمین کرد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد.

گستاوو از روی نقطه پنالتی دروازه اخباری را نشانه رفت که سنگربان سابق تی‌تی‌ها توپ را نصف و نیمه مهار کرد اما در برگشت دوباره توپ ستاره برزیلی قرمزپوشان توپ را به دروازه گل گهر سنجاق کرد.

اما این اولین و آخرین پنالتی بازی نبود. در دقایق پایانی نیمه اول محمد نادری در محوطه ۱۸ قدم حریف نقش بر زمین شد و این بار رحمان جعفری گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا نیمه نخست با برتری ۲ گله میزبان خاتمه یابد.

نیمه دوم پر موقعیت تر از نیمه نخست دنبال شد. تراکتور برای افزایش تعداد گل هایش تلاش می‌کرد و گل‌گهر برای جبران. اما تلاش هیچ یک حاصلی نداشت و در نهایت همان ضربات پنالتی در نیمه اول نتیجه بازی را رقم زد و تراکتور با ۲ گل بر حریف سیرجانی غلبه کرد.

کد خبر 1227


z

مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید