قبل از خبر
زمان انتشار : 1403/02/23 10:01 | کد خبر : 1229
اخباری: این مردم لیاقت گرفتن سهمیه را دارند

واکنش نقش اول تراکتور-گل‌گهر به روز خاصش

سنگربان گل گهر بعد از پشت سر گذاشتن یک شب خاطرانگیز که البته با شکست تیمش همراه بود گفت: "برای تراکتور آرزوی بهترین ها را دارم."

تراکتور,گل گهر,محمدرضا اخباری,لیگ برتر فوتبال ایران,

به گزارش "ورزش آذربایجان"، تراکتور در جریان هفته بیست‌وهفتم لیگ‌برتر با ۲ گل از سد گل گهر سیرجان گذشت. محمدرضا اخباری به واسطه سال‌ها بازی برای تراکتور از ویژه‌ترین چهره های تقابل دیشب ۲ تیم بود. او که در حین ورود به شهر تبریز در فرودگاه مورد استقبال هواداران قرار گرفته بود در طول بازی هم به شدت تشویق شد.

اخباری که سابقه بازی برای تراکتور در ۲ مقطع را دارد پس از این مسابقه در جمع خبرنگاران صحبت های جالبی در مورد این تیم انجام داد:

مردم آذربایجان قدرشناس هستند

بعد از مدت‌ها به تبریز برگشتم و مردم آذربایجان دوباره به من لطف داشتند و از لحظه ورودم استقبال خوبی از من شد. جا دارد از تک تک‌شان تشکر کنم؛ این نشانه قدرشناسی‌شان است و از این موضوع خوشحالم. افتخار می‌کنم که مدت طولانی‌ای را به خوبی اینجا سپری کردم.

حواشی؟ چیزی نمی‌دانم!

در خصوص حواشی آخر مسابقه که من آنجا نبودم و نمی‌دانم چه حرف‌هایی ردوبدل شد و راجع به پنالتی‌ها هم اگر بخواهم صادقانه بگویم، دو پنالتی درست بود.

بضاعت گل گهر همین است

به هر حال همانطور که مدیر تیم ما هم صحبت کرده بود، بضاعت تیم ما همین است. ما تیم جوانی هستیم و از لحاظ قراردادی هم جزو تیم‌های ششم تا هشتم لیگ هستیم و باید منطقی‌تر رفتار کنیم اما جای امیدواری دارد که مربی ما، آقای اوزونیدیس، در طول ۱۰۰ دقیقه از تاکتیک خودش پایین نیامد و بازی مستقیم انجام ندادیم و در دو نیمه روی زمین بازی کردیم.

تراکتوری‌ها از همه حمایت می‌کنند

هواداران تراکتور از همه حمایت می‌کنند، چه دروازه‌بان تیم‌شان و چه بقیه پست‌ها. من از همینجا از آنها می‌خواهم تا لحظه آخر از تیم‌شان حمایت کنند. این تیم مدعی گرفتن سهمیه آسیا است و من برایشان آرزوهای بهترین‌ها را می‌کنم. این مردم لیاقت گرفتن سهمیه را دارند.

کد خبر 1229


z

مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید