قبل از خبر
زمان انتشار : 1403/02/26 13:36 | کد خبر : 1278
شبه سرمربی تراکتور: همانی هستم که دوست داری بشنوی!

میخ‌کوبی دوباره مطهری با دو خبر بد

مطهری در نشست خبری امروز بدون عنوان خاصی، یک نقش مهم ر اجرا کرد: همان نقشی که به قول خودش همه دوست دارند بشنوند.

تراکتور,مس رفسنجان,حمید مطهری,

به گزارش ورزش آذربایجان، حمید مطهری در نشست خبری قبل از بازی با مس رفسنجان، اظهار داشت: مس رفسنجان با آقای نویدکیا تیم خوب و قابل احترامی است. ما هم باشگاه بزرگی هستیم که تماشاگران عاشق داریم. واقعاً تماشاگران ستاره‌های تیم ما روی سکوها هستند. از آنان خواهش می‌کنم فردا به استادیوم تشریف بیاورند و با انرژی مثبت تیم را رو به جلو هدایت کنند. جام حذفی تنها جام باقی مانده به تراکتور بوده و محکوم به برد هستیم. دوست دارم هواداران با نماد و پیراهن‌های تراکتور در استادیوم حضور یافته و تیم را به سمت پیروزی هدایت کنند. 

پیش بینی بازی
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به نظرتان بازی در 90 دقیقه تمام می‌شود؟ گفت: باتوجه به فشردگی مسابقات، دوست داریم بازی در 90 دقیقه تمام شود؛ اما فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است.

نتایج اخیر
مطهری در خصوص روند رو به رشد تراکتور در بازی‌های اخیر و بازگشت تیم به روزهای خوب، گفت: لطف خدا شامل حال‌ تراکتور شده است. به نظرم نتایج خوب هفته‌های اخیر را مدیون تلاش بازیکنان و کادر مدیریتی و حمایت هواداران هستیم. من از بازیکنان تشکر می‌کنم که در این مدت به طور کامل در اختیار کادرفنی هستند و من به همراه دستیارانم شبانه‌روز وقت گذاشته و امورات را پیش می‌بریم.

بازگشت آرامش به دروازه 
وی در رابطه با عملکرد خوب حسین پورحمیدی در هفته های اخیر و نقش او در دیدار فردا، بیان کرد: ما از حیث دفاع تیمی و سازماندهی دفاعی عملکردمان بهتر شده و این عملکرد خوب مختص دروازه‌بان یا خط دفاعی نیست؛ بلکه تمامی بازیکنان وظایف دفاعی‌شان را به نحو احسن انجام می‌دهند. پورحمیدی از نظر رفتاری و فنی خیلی خوب بوده و به تیم کمک می‌کند. زمان حضورم در تیم ملی نیز همواره او را به اردوها دعوت می‌کردیم. اکنون این دروازه‌بان با آرامش خاطر و روحیه بهتر بازی می‌کند و از هواداران نیز قدردانی می‌کنم که پورحمیدی را به خوبی حمایت می‌کنند و جو بسیار خوبی درست کرده‌اند.

پنالتی زن‌ اول
مربی تراکتور در خصوص اینکه پنالتی‌زن اول تیمش چه کسی است؟ اظهار داشت: پنالتی‌زن اول تیم را در آخرین جلسه تمرینی تعیین می‌کنیم. بر اساس روحیه و جو حاکم پنالتی‌زن اول مشخص می‌شود. گاهاً برخی بازیکنان در بازی‌ها حس بهتری برای زدن پنالتی دارند. 

اعلام قدرت دوباره
مطهری در پاسخ به سوالی درباره مدت زمان قراردادش با تراکتور، عنوان کرد: من قبلاً هم گفته‌ام که القاب مهم  نیست و آمده‌ام صادقانه کار کنم. پاسخ من به این سوال، همان چیزی است که دوست دارید بشنوید.

دو خبر بد
وی درباره مصدومان تیم برای دیدار با مس، گفت: باتوجه به مشورت با کادر پزشکی، فکر می‌کردیم مهدی عبدی به بازی با مس می‌رسد؛ ولی اتفاق نادری رخ داده و او آسیب دیدگی قدیمی از ناحیه مینیسک خارجی دارد که وضعیتش تا دو روز آینده مشخص می‌شود. احتمال دارد او را تا پایان فصل در اختیار نداشته باشیم.

کد خبر 1278


z

مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید