قبل از خبر
زمان انتشار : 1403/03/28 19:30 | کد خبر : 1689

کاپیتان ارومیه‌ای تیم ملی والیبال ایران در کنفرانس خبری پیش از شروع هفته سوم لیگ ملت‌ها، گفت: می‌دانیم که شانسی برای حضور در بازی‌های المپیک یا حتی حضور در مرحله‌ نهایی نداریم، اما مسابقات برای تیم ایران تمام نشده است.

میلاد عبادی پور,

به گزارش "ورزش آذربایجان"، هفته سوم لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ از (سه‌شنبه) آغاز می‌شود و تیم‌های شرکت‌کننده به مصاف هم می‌روند. تیم ملی والیبال ایران هم رقابت خود را از روز (چهارشنبه) با رویارویی با آمریکا آغاز خواهد کرد.

کنفرانس خبری هفته سوم در فیلیپین امروز (دوشنبه) با حضور سرمربیان و کاپیتان‌های تیم‌های شرکت‌کننده برگزار شد.

کاپیتان ارومیه‌ای تیم ملی ایران در این کنفرانس خبری اظهاراتی مطرح کرد که در ادامه می‌خوانید:

خیلی خوشحالم که در فیلیپین حضور داریم. بازی اول خصوصا برای تیم ایران خیلی سخت خواهد بود، زیرا نیاز داریم که خوب شروع کنیم.

لیگ‌ ملت‌ها برای ایران تمام نشده

امیدوارم که مسابقات را خوب به پایان‌ برسانیم. این موضوع برایمان خیلی مهم و خوب است که مسابقات را خوب به پایان‌ برسانیم. می‌دانیم که شانسی برای حضور در بازی‌های المپیک یا حتی حضور در مرحله‌ نهایی نداریم. اما مسابقات برای تیم ایران تمام نشده است.

در هفته پایانی تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد. امیدوارم کاری خوب را انجام دهیم و بتوانیم بهترین کیفیت خودمان را به خصوص مقابل طرفداران فیلیپینی حاضر در سالن مسابقات به نمایش بگذاریم.

**همکاران رسانه‌ای عزیز!

تهیه و انتشار کلیه اخبار در پایگاه خبری ورزش آذربایجان به صورت اختصاصی انجام می شود؛ لذا خواهشمندیم در صورت استفاده از مطالب، ذکر منبع فراموش نشود.

کد خبر 1689


z

مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید