یک شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۲ | 74

مس سونگون به مصاف ایرالکو اراک می‌رود

به گزارش ورزش آذربایجان، تیم فوتسال مس سونگون پس از آنکه موفق شد در تبریز پوشاک حافظ ساری را با نتیجه پرگل 6 بر 1 شکست دهد، این بار در ساوه به مصاف تیم شهرداری این شهر رفت و موفق شد با نتیجه 2 بر صفر حریف خود را از پیش روی بردارد.

در این بازی مس مزد برتری ابتدایی خود را با گل به خودی بازیکن حریف در دقیقه ? گرفت و ?-? از شهرداری پیش افتاد.

شاگردان اسماعیل تقی‌پور‌‌ برتری خود را بعد از گل حفظ‌ کردند و روی حرکت پا به توپ دیدنی حمید احمدی و ضربه تمام کننده فرهاد فخیم برای بار دوم دروازه شهرداری را در دقیقه ?? باز‌ کردند تا با پیروزی ?-? در همان نیمه دوم برد خود را ثبت کنند.

سرمربی مس سونگون بعد از برد تیم خود گفت: بازی سختی بود و در طول هفته نیز به بچه‌ها گفته بودم که شهرداری در ساوه با حضور تماشاگرانش تیم خطرناکی است. دو گل به ثمر رساندیم و با تجربه بالای بازیکنانمان توانستیم بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته و دست پر به خانه برگردیم

تقی‌پور افزود: بر اساس شرایط بازی کار را پیش بردیم و بعد از گلی که به ثمر رساندیم بازی را مدیریت کردیم. خوشبختانه بچه ها نکاتی که گفته بودیم را به خوبی رعایت کردند تا این نتیجه به دست آمد. از تک‌ تک آنها ممنونم و امیدوارم که بتوانیم همین روند را ادامه فصل ادامه دهیم.

حالا و در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال کشور، مس در حالی که فقط 2 امتیاز با گیتی‌پسند صدر جدولی فاصله دارد، باید به مصاف ایرالکو اراک برود.

مس سونگون با 26 امتیاز از 10 بازی در رتبه دوم جدول و ایرالکو اراک نیز با همان تعداد بازی و کسب 10 امتیاز، در رتبه 11 جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال قرار دارند.

این بازی روز پنجشنبه ساعت 16 در تبریز برگزار خواهد شد.

 

 

کد خبر 265


مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید