قبل از خبر
زمان انتشار : 1402/08/14 12:03 | کد خبر : 284

سرمربی تیم فوتسال مس‌سونگون ورزقان:


به گزارش ورزش آذربایجان، اسماعیل تقی‌پور،‌ روز چهارشنبه ? آبان‌ماه، قبل از دیدار تیمش برابر ایرالکو اراک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طبق پیش‌بینی مان بازی بسیار سخت و سنگینی در ساوه داشتیم و خدا را شکر دست پر و با سه امتیاز به خانه برگشتیم. دو برد اخیر روحیه تیم را بالا برده و سعی می‌کنیم با همین شرایط روحی و فنی ایده‌آل، نیم فصل اول را به پایان برسانیم.

او ادامه داد: در خصوص بازی هم باید بگویم که ایرالکو یکی از تیم های تازه وارد لیگ است. چنین تیم‌هایی غیرقابل پیش‌بینی هستند و باید در برابرشان جدی و بدون اشتباه ظاهر شد. خوشبختانه در فرصتی که داشتیم برنامه‌های تمرینی مدنظرمان را اجرا کردیم و آماده کسب یک پیروزی خانگی دیگر در کنار هواداران عزیزمان هستیم.

سرمربی تیم فوتسال مس‌سونگون ورزقان گفت: همانند فصل گذشته توجهی به جدول و اتفاقات دیگر نداریم. راه خودمان را با صلابت و بی‌حاشیه پیش می‌بریم و به امید خدا و تلاش مجموعه مس‌سونگون پاداش آن را با کسب یک موفقیت بزرگ دیگر خواهیم گرفت. در تیم بازیکنان باتجربه‌ای داریم که به خوبی از حساسیت کار مطلع هستند و جوانان با استعدادمان در کنار آن‌ها یاد می‌گیرند که برای تیم از جان مایه بگذارند.

، مس‌سونگون ورزقان و آلومینیوم اراک در جریان هفته یازدهم لیگ‌برتر فوتسال ایران، از ساعت‌ ?? امروز، پنجشنبه در سالن پورشریفی تبریز به دیدار هم می‌روند.

کد خبر 284


z

مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید