دو شنبه ۸ آبان ۱۴۰۲ | 88

مسی‌ها مطرح کردند:

به گزارش ورزش آذربایجان، باشگاه مس سونگون ورزقان پس از تساوی خانگی این تیم مقابل آریو اسلامشهر در لیگ دسته اول فوتبال کشور با انتشار تصاویر صحنه‌‌های داوری نسبت به عملکرد قاضی مسابقه اعتراض کرد.

مسی‌ها معتقدند که در این بازی یک پنالتی برای این تیم نادیده گرفته شد و از طرف دیگر داور در اعلام پنالتی برای میهمان اشتباه کرده است. اتفاقاتی که درنهایت موجب شد تا سه امتیاز شاگردان یوسف بخشی‌زاده به یک امتیاز کاهش یابد.

سعید قراملکی، کارشناس داوری فوتبال در رابطه با دو صحنه بحث‌برانگیز این بازی گفت: در صحنه‌ای که مهاجم مس سونگون در محوطه جریمه حریف سرنگون می‌شود، داور بدون شک باید اعلام پنالتی می‌کرد اما چون مدافع برای تصاحب توپ تلاش می‌کند لذا نیازی به جریمه شخصی نیست.

وی در مورد پنالتی تیم اسلامشهری بیان کرد: تصاویر موجود برای قضاوت بسیار سخت است. من بالای ?? بار این صحنه را تماشا کردم اما هیچ خطایی از طرف مدافع ندیدم. معتقدم برخورد صورت گرفته نمی‌تواند پنالتی باشد.

قراملکی تاکید کرد: مهاجم تیم آریو اقدام به شبیه‌سازی نمی‌کند اما با این حال خطایی هم از طرف مدافع مس سونگون رخ نمی‌دهد. مهاجم پشت سر مدافع حضور دارد و مدافع اصلاً مهاجم حریف را نمی‌بیند که بخواهد خطا انجام دهد. به نظرم علت اشتباه داور، دوری از صحنه و عمود بودن زاویه دید او است.

کد خبر 290


مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید