سه شنبه ۹ آبان ۱۴۰۲ | 79

تیمی که به خودش می‌بازد!

به گزارش ورزش آذربایجان، تراکتور در دیدار مقابل ذوب‌آهن به خودش باخت تا حریف، این ادعایی است که آمار و ارقام مسابقه اثبات می‌کند و موضوعی است که ناراحتی شدید پاکو خمز‌، سرمربی این تیم را به دنبال داشت.

خمز که در پایان این دیدار از نتیجه به دست آمده و عملکرد شاگردانش بسیار عصبانی بود، در نشست خبری به سیم آخر زده و طی اظهارات جنجالی با انتقادهای شدیداللحن حسابی از خجالت بازیکنان تراکتور درآمد.

«تیم ترسو، برخی در حد تراکتور نیستند، بازیکنانی که در تراکتور بازی می‌کنند نباید در کنترل توپ، پاس و سانتر اشتباه کنند، حتی یک دهم عملکردشان را نداشتند، این عملکرد مایه آبروریزی است» جملات طوفانی بود که خمز علیه شاگردانش به کار برد.

سرمربی اسپانیایی اعتراف کرد که تراکتور در نقل‌وانتقالات اشتباهاتی داشته و خودش را هم مسئول دانست. او با ??? درجه چرخش نسبت به اظهاراتش پس از بازی با شمس‌آذر گفت که با این نمایش نباید به آینده امیدوار بود.

اکنون با گذشت چند روز از این بازی فیلم آنالیزی در شبکه‌های اجتماعی توسط یکی از صفحات مجازی تراکتور از بازی با ذوب‌آهن استخراج و منتشر شده که عملکرد بازیکنان این تیم در روز باخت برابر حریف اصفهانی را زیر ذره‌بین برده است.

اشتباهات زیاد و پردامنه از بازیکنانی که بر اساس ادعای مالک باشگاه تراکتور بهترین تیم تاریخ لیگ برتر را تشکیل می‌دهند اما در ارسال پاس و استپ ساده عاجز هستند! خلاف آن‌ چیزی است که ادعا شده و البته مهر تاییدی بر اظهارات سرمربی اسپانیایی این تیم است.

کد خبر 293


مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید