قبل از خبر
زمان انتشار : 1402/08/14 07:00 | کد خبر : 301

در نشست خبری پیش از بازی با نساجی


به گزارش ورزش آذربایجان، به نقل از ایرنا، پاکو خمز روز چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی با نساجی، از شرایط چمن برخی ورزشگاه ها به شدت انتقاد کرد و افزود: در بعضی از زمین‌های چمن ایران حتی گوسفندها هم جرات نمی‌کنند وارد شوند، اما ما بازی می‌کنیم و این باعث ناراحتی است که چنین زمین‌هایی در لیگ ایران باشد.

وی در بخش دیگر سخنانش از اینکه تعدادی از رسانه ها مسایل تراکتور را بزرگ نمایی و دروغ پراکنی می کنند، ابراز تاسف کرد و افزود: شائبه وجود اتئلاف علیه سرمربی در یک تیم بسیار بزرگ و سنگین است و در حقیقت این موضوع توهین به خود بازیکنان و باشگاه است که در مسیر غیرحرفه ای حرکت می کنند.

خمز با اشاره به حواشی هفته گذشته پیرامون این تیم، گفت: اینکه عده ای تصور می کنند ائتلافی از بازیکنان علیه من شکل گرفته است، بیهوده بوده و خیالی بیش نیست.

وی اظهار کرد: چنین صحبت هایی درباره تراکتور غیر واقعی بوده و بسیار خطرناک است؛ البته اگر کسی مدرکی دال بر صحت اظهاراتش دارد، بهتر است ارایه کند.

خمز انتقاد از بازیکنان را حق هر مربی دانست و ادامه داد: دلیل صحبت های هفته قبل من این بود که می‌خواستم بازیکنان ناراحت شده و به خودشان بیایند، من سرمربی هستم و باید برای استفاده از بازیکنان به نحو احسن از همه ابزارها استفاده کنم که در این میان شاید گاهی این ابزار کشیدن گوش آنها باشد.

وی به هواداران و رسانه ها توصیه کرد مطالب فضای مجازی را باور نکنند، چون این فضا محلی است که مردم نظرشان را می‌نویسند و آدم‌های بزدل و دروغگو هم سوء استفاده کرده و نظرشان را ارائه می‌ دهند.

خمز با تاکید بر اینکه به تیم خود امیدوار است و اعتماد دارد، گفت: من همیشه به تیمم امیدوارم و در بین دو نیمه بازی با ذوب‌آهن خیلی چیزهای بدتری هم به بازیکنان گفتم که هدفم روحیه بخشی و تلنگر به آنها بود و باید توجه داشت که بازیکن در شرایط سخت بزرگ می‌شود و تماشاگران هم باید به خاطر شکل بازی‌ آنها امیدوار شوند.

وی با اشاره به انجام تمرینات خوب طی هفته اخیر، از آمادگی تراکتور برای رویارویی با نساجی خبر داد و افزود: برای بازی فردا محروم و مصدوم نداریم و با انگیزه کافی به مصاف حریف می رویم تا با کسب نتیجه مناسب به روند قبلی پیروزی ها برگردیم.

خمز از نساجی به عنوان تیمی با فیزیک بدنی عالی یاد کرد و گفت: چنانچه نساجی مقابل تراکتور مثل بازی با سپاهان بازی کند و با چهار دفاع وارد میدان شود، باید با تمرکز بالایی بازی را اداره کنیم چون آنها مهاجم زهرداری دارند که به خوبی به پشت دفاع ها فرار می کند.

وی تمرکز بالای خط دفاعی تراکتور در بازی فردا را عاملی مهم برای کسب نتیجه بیان کرد.

تیم تراکتور از هفته نهم لیگ برتر از ساعت ?? و ?? دقیقه فردا / پنجشنبه / در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان نساجی قائمشهر است.

تراکتور ? بازی پیاپی مقابل شمس آذر قزوین و ذوب آهن اصفهان تن به شکست داده است.

کد خبر 301


z

مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید