قبل از خبر
زمان انتشار : 1402/08/14 07:00 | تعداد مشاهده : 1816 | کد خبر : 305

کارت‌های بی‌خود و بی‌جهت


به گزارش ورزش آذربایجان در روز درخشان و برد مقابل نساجی که باخت‌های اخیر را شست و برد یک تلفات بزرگ داد.

آلوز که در این برد سه گله موفق شد سازنده گل سوم تیمش برای شجاع خلیل‌زاده در دقیقه 87 باشد و تعداد پاس گل‌هایش را به چهار برساند در یک ضربه ایستگاهی از داور مسابقه امیرسامان سلطانی کارت زرد گرفت. داور در این صحنه اعتقاد داشت آلوز مشغول وقت‌کشی است و با اخطاری که داد خشم هافبک پرتغالی را برانگیخت. این خشم آلوز ناشی از آن بود که با دریافت این کارت زرد دیدار حساس هفته بعد تیمش مقابل استقلال را از دست داده بود.

اما لحظاتی بعد اوضاع برای او بدتر هم شد. آلوز که ری اکشن‌های عصبی به این کارت زرد نشان می‌داد و اعتراض می‌کرد لحظاتی بعد با کارت زرد دوم و اخراج از بازی همراه شد. در این صحنه کمک داور اول بازی با گزارش کردن اعتراض‌های آلوز باعث شد تا سلطانی کارت زرد دوم را هم در وقت‌های تلف شده به آلوز بدهد و اینچنین تراکتور هافبک بازیساز و پاسورش را در دو دیدار با استقلال و فولاد از دست داد تا خمس برای آن دو مسابقه با فقدان یک پاسور خلاق مواجه شود.
نکته عجیب‌تر این بود که آلوز بعد از این اتفاقات هق هق گریه کرد و در میان انبوه شعارهای هواداران تراکتور علیه داور از زمین بیرون رفت.

او که این فصل شروع خوبی نداشت، حالا با 4 پاس گل در صدر جدول بهترین پاسورهای لیگ برتر ایستاده و حالا دیگر گلسازان لیگ برتر فرصت این را دارند تا در 180 دقیقه آینده جای ریکی را در صدر جدول گلسازان بگیرند.

 

کد خبر 305


z

مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید