شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ | 62

تقی‌پور: تمرکز ما روی بازی‌ها است نه جدول

به گزارش ورزش آذربایجان، تیم فوتسال مس سونگون ورزقان از هفته دوازدهم لیگ برتر در تبریز میزبان تیم گهر زمین سیرجان بود که موفق شد با نتیجه ? بر ? مهمان خود را شکست دهد.

گفته بودم بازی سختی داریم

اسماعیل تقی‌پور، سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان پس از کسب این برد خانگی اظهار داشت: به تمامی بازیکنانم گفته بودم که بازی بسیار سخت و سنگینی خواهیم داشت.

بازیکنانم بزرگی خود را ثابت کردند

وی ادامه داد: به تیم حریف خسته نباشید می‌گویم اما باید از بازیکنان تیمم تشکر کنم که در نبود چند بازیکن، بزرگی تیم مس سونگون را به فوتسال ایران ثابت کردند.

جای بازیکنان غایب را به خوبی پر کردیم

سرمربی مس سونگون با اشاره به غائبان تیمش گفت: حمید احمدی، بلال اسمعیلی را بخاطر مصدومیت و کماکان مهدی جاوید را هم در اختیار نداریم. با این وجود، با نفراتی که داشتیم جای خالی این بازیکنان را پر کردیم و توانستیم برابر یکی از بهترین تیم‌های لیگ یک پیروزی بدون حرف و حدیث کسب کنیم.

توجهی به جدول نداریم و دنبال اهداف‌مان هستیم

تقی‌پور تأکید کرد: رقابت جدولی تا پایان لیگ برتر ادامه دارد و ما نگاهی به جدول امتیازی نداریم و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهیم. مطمئن هستیم که اگر بتوانیم با برنامه‌‌ریزی که انجام دادیم پیش برویم، به اهداف خود می‌رسیم.

 

\"photo_2023-11-02_18-41-31\"
 

گفتنی است شاگردان اسماعیل تقی‌پور که در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال کشور میزبان گهرزمین سیرجان بودند، توانستند با نتیجه ? بر ? میهمان خود را با شکست بدرقه کنند.

این دیدار مصاف تیم‌های دوم و سوم جدول بود که مسی‌ها در نیمه اول با گل‌های مرتضی عزتی و محمد شجری برنده به رختکن رفتند.

در نیمه دوم نارنجی‌پوشان آذربایجان در دقیقه بیست‌وپنجم توسط بابک نصیری بار دیگر به گل رسیدند تا اختلاف را به عدد سه افزایش دهند.‌

با این وجود، تیم سیرجانی در ادامه نیمه دوم توانست با زدن ? گل به بازی برگردد و دقایق باقی مانده بسیار حساس شد.

اما کامبک تیم میهمان ناقص ماند چراکه فرهاد فخیم، کاپیتان لاله‌های نارنجی در دقیقه ?? با حرکت انفرادی گل چهارم را زد که حسن ختامی بر این بازی شد.

بدین ترتیب، در روزی که تجربه مس سونگون بر جوانی گهر زمین کاملاً چربید، مدافع عنوان قهرمانی فاتح میدان شد و سه امتیاز را از آن خود کرد.

با پیروزی ? بر ? مس سونگون در دیدار امروز و البته برد مشابه گیتی‌پسند در دیدار همزمان در ساوه، تعقیب و گریز این دو تیم در صدر جدول ادامه پیدا کرد.

در جدول لیگ برتر فوتسال کشور تا پایان هفته دوازدهم و ماقبل پایانی نیم‌فصل، گیتی‌پسند با ?? امتیاز صدرنشین است و مس سونگون با ?? امتیاز در رده دوم قرار دارد.

مس سونگون و گیتی‌پسند هفته آینده در دیدار معروف به الکلاسیکو فوتسال ایران در اصفهان رودرروی هم قرار می‌گیرند که نتیجه این بازی قهرمان نیم‌فصل را مشخص خواهد کرد.

کد خبر 307


مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید