سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲ | 48
فراخوان باشگاه مس سونگون برای حضور هواداران

الکلاسیکوی فوتسال ایران

مدیر تیم فوتسال مس سونگون: تدابیر لازم برای انتقال هواداران به اصفهان جهت تشویق این تیم مقابل گیتی اندیشیده شده است.

فوتسال,لیگ برتر,تیم فوتبال مس سونگون,گیتی پسند,

به گزارش ورزش آذربایجان، تیم مس سونگون در آخرین بازی نیم فصل اول، روز جمعه مهمان گیتی پسند در اصفهان است؛ این دیدار سرنوشت قهرمان دور رفت را نیز مشخص می‌کند و شاگردان اسماعیل تقی پور در قامت مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر، در حال آماده شدن برای کسب هر سه امتیاز و صعود به صدر هستند.

مهدی مرشدی، مدیر تیم فوتسال مس سونگون، با مطلوب دانستن شرایط تیم در آستانه این دیدار حساس گفت: “پیروزی بسیار شیرینی مقابل گهر زمین کسب کردیم و بچه‌ها برای تکرار این عملکرد خوب در بازی این هفته نیز مصمم هستند. تمرینات به طور منظم با حضور همه نفرات انجام می‌شود و خدا را شکر تیم مشکل خاصی ندارد.”

وی با اشاره به فراخوان باشگاه مس سونگون برای حضور هواداران در اصفهان گفت: “با توجه به درخواست تعداد زیادی از هواداران و برای استفاده حداکثری از پتانسیل بالای این عزیزان در بازی با گیتی‌پسند، باشگاه مس سونگون تدابیر لازم برای انتقال هواداران به اصفهان را اندیشیده است. هر یک از هواداران که قصد همراهی مس در سفر به اصفهان را دارند می‌توانند مشخصات خود را از طریق رسانه رسمی باشگاه (دایرکت اینستاگرام) ارسال و اسم‌نویسی کنند.”

مدیر تیم فوتسال مس سونگون افزود: “وسیله ایاب و ذهاب برای هواداران عزیز در نظر گرفته شده و برنامه کامل سفر و زمان‌بندی آن در حین ثبت نام به آنها اعلام خواهد شد. امیدواریم در کنار هواداران و با درخشش دوباره ستاره‌های تیم بتوانیم نتیجه‌ای در شان نام مس سونگون کسب کنیم و دست پر به خانه برگردیم.”

کد خبر 317


مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید