شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ | 50
اگر اتفاق خاصی در داوری رخ ندهد

خمس: استقلال را می‌بریم

سرمربی تراکتور گفت: امیدوارم در بازی با استقلال اتفاقات خارج از زمین، نتیجه را مشخص نکند.

فوتبال,لیگ برتر,تراکتور,استقلال تهران,پاکو خمس,

به گزارش ورزش آذربایجان، به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، پاکو خمس در نشست خبری قبل بازی مقابل استقلال تهران، اظهار داشت: این هفته همه چیز از جمله تلاش بازیکنان در تمرینات، بسیار خوب و منظم بود و آماده بازی با استقلال هستیم.

سرمربی تراکتور در خصوص ارزیابی‌اش از رقیب، توضیح داد: استقلال تیم خوبی است و باتوجه به توانایی‌هایش اکنون در صدر جدول قرار دارد. دیدار سختی داریم، ولی فکر می‌کنم دو تیم با تمامی ظرفیت بازی کنند و شاهد بازی خوبی خواهیم بود.

وی افزود: امیدوارم روند بازی به شکلی باشد که اتفاقات خارج از زمین، نتیجه را مشخص نکند و همه چیز در چارچوب ورزش پیش برود.

خمس با اشاره به طلسم برد استقلال در ورزشگاه آزادی، توضیح داد: اگر بازی فردا از نظر داوری مشکل نداشته باشد و سوت‌های مشکوک زده نشود؛ برنده می‌شویم.

وی در رابطه با حضور پرتعداد هواداران تراکتور در دیدارهای خارج از خانه به ویژه در ورزشگاه آزادی، گفت: همراهی هواداران در تمامی بازی‌ها اتفاق خوشحال کننده‌ای است و حمایت آنان برای‌مان بسیار حائز اهمیت است. من از هواداران‌مان تشکر می‌کنم؛ مطمئناً آنها فردا به ما کمک خواهند کرد.

سرمربی تراکتور در پایان اظهار داشت: به جز ریکاردو آلوز، سایز بازیکنان مشکلی برای همراهی تیم در بازی برابر استقلال ندارند.

کد خبر 329


مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید