دو شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۲ | 83
مدیرعامل باشگاه مس‌سونگون:

حتماً قهرمان می‌ شویم

مدیرعامل باشگاه مس‌سونگون ورزقان، می‌گوید تیم فوتسال این باشگاه، حتماً قهرمان لیگ‌برتر خواهد شد.

باشگاه مس سونگون ,یاسر نجف‌زاده,فوتسال,لیگ برتر,تیم فوتسال مس سونگون,

به گزارش ورزش آذربایجان، یاسر نجف‌زاده، با حضور در غرفه ایسنا در یازدهمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری آذربایجان‌شرقی در خصوص بودجه باشگاه مس سونگون در سال جاری اظهار کرد: امسال بودجه‌ ما نسبت به سال قبل کم‌تر بوده و طبیعتاً مدیریت دشوار شده است. در دو رشته تکواندو و فوتسال بانوان فعال هستیم و تا پایان سال در تیروکمان هم در زمینه بانوان فعالیت خود را آغاز خواهیم کرد.
او در پاسخ به این سوال که آیا بدهی از سال گذشته باقی‌مانده یا خیر؟ گفت: طبیعی است که بدهی وجود داشته باشد. از سال گذشته بدهی باقی‌مانده و بسیار است.
نجف‌زاده در پاسخ به این پرسش که آیا با وجود نتایج ضعیف تیم فوتبال مس‌سونگون ورزقان در لیگ دسته اول، می‌توان به این تیم امیدوار بود؟ مطرح کرد: برای اولین بار در لیگ دسته یک حضور داریم و از عمر تیمداری دو سال می‌گذرد. باید نسبت به سرمایه گذاری که انجام داده‌ایم از نتایج انتظار داشته باشیم.
او افزود: با وجود بودجه محدود، تیم جوانی بسته‌ایم که به زمان نیاز دارد. تنها نماینده استان در لیگ دسته اول هستیم و تصمیم‌مان بر این است که مس‌سونگون را به فرصتی برای جوانان بومی استان تبدیل کنیم. ۱۳ بازیکن حال‌حاضر تیم فوتبال مس‌سونگون زیر ۲۳ سال هستند. برای فوتبال پایه امیدواریم، قطعاً از روند نامناسب بیرون می‌آییم و رتبه خوبی را کسب خواهیم کرد.
او در پاسخ به این سوال که آیا این تیم به صعود فکر می‌کند یا خیر؟ گفت: پتانسیل خوبی داریم. اگر سه بحث نظم، علم و انگیزه در یک جا وجود داشته باشند، امکان اتفاقات بسیاری فراهم است.
مدیرعامل باشگاه مس‌سونگون ورزقان در پاسخ به این پرسش که آیا تیم فوتسال این باشگاه با وجود باخت از رقیب سنتی‌اش گیتی‌پسند اصفهان و فاصله از صدر جدول، قادر به دفاع از عنوان قهرمانی خود در لیگ‌برتر خواهد بود یا خیر؟ گفت: حتماً قهرمان می‌شویم. ما به ساحل ثبات می‌رسیم و ستاره ششم را برای مس‌سونگون به ارمغان خواهیم آورد.
تیم فوتبال مس‌سونگون ورزقان، با تحمل شش باخت بعد از خوشه‌طلایی ساوه (۷)، بیشترین تعداد شکست را تجربه کرده و با چهار برد، یک مساوی و کسب ۱۳ امتیاز از ۱۱ مسابقه در رده نهم جدول لیگ دسته اول قرار گرفته است. تیم فوتسال مس‌سونگون نیز با کسب ۳۲ امتیاز از ۱۳ بازی، پایین‌تر از گیتی‌پسند ۳۷ امتیازی، رتبه‌ی دوم جدول لیگ‌برتر را به خود اختصاص داده است.

کد خبر 334


مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید