قبل از خبر
زمان انتشار : 1402/08/21 20:30 | کد خبر : 335
؛ سرمربی تراکتور اعتقادی به ترکیب برنده ندارد

سوت مشکوکی در کار نبود آقای خمس

تیم فوتبال تراکتور تبریز با هدایت پاکو خمس اسپانیایی، در ادامه روند نتایج سینوسی خود در این فصل مقابل استقلال مغلوب شد.

فوتبال,لیگ برتر,تراکتور,استقلال تهران,پاکو خمس,

یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بین تیم‌های استقلال تهران و تراکتور تبریز با برتری ۲ بر صفر استقلال به در ورزشگاه آزادی به پایان رسید.

تیم فوتبال تراکتور تبریز با هدایت پاکو خمس اسپانیایی، در ادامه روند نتایج سینوسی خود در این فصل با شکست مقابل استقلال تعداد برد و باخت‌های خود را به عدد مشترک ۵ رساند.

با توجه به اینکه خمس فصل گذشته عملکرد خوبی در تبریز داشت، هواداران پرشور تبریزی با توجه به عملکرد موفق تراکتور در نقل‌وانتقالات پیش فصل انتظار داشتند تا تیمشان در این فصل عملکرد بهتری نسبت به فصل گذشته داشته باشد.

خمس در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال اظهارات جنجالی داشت. سرمربی اسپانیایی تی‌تی‌ها گفته بود که اگر سوت‌های مشکوک داوری در دیدار مقابل استقلال نباشد، تراکتور می‌تواند در این بازی به برتری دست پیدا کند. این صحبت‌های خمس حتی با واکنش باشگاه استقلال نیز همراه بود که جنجال‌هایی را قبل از شروع مسابقه به وجود آورد.

اما عملکرد ضعیف تراکتور در دیدار روز گذشته اصلا جایی برای بحث در رابطه با داوری و سوت‌های مشکوک احتمالی را نگذاشت. البته هوشنگ نصیرزاده مدیر عامل باشگاه تراکتور در گفت‌وگویی اظهار داشت که صحبت‌های خمس اشتباه ترجمه شده و در صحبتی که با او داشته گفته که صحبت‌های من را به خوبی ترجمه نکرده‌اند.

تراکتور در نقل‌وانتقالات یکی از تیم‌هایی بود که موفق شد تمامی گزینه‌های مدنظر مربی خود را جذب کند و در بیشترین کورس‌های جذب بازیکنان موفق فصل گذشته نسبت به سایر باشگاه‌ها پیروز باشد.

به گفته کارشناسان فوتبال یکی از دلایل اصلی کسب نتایج ضعیف و سینوسی تراکتور در این فصل عدم استفاده خمس از یک ترکیب ثابت در طول مسابقات است. سرمربی اسپانیایی حتی در زمانی که تراکتور به برتری دست پیدا می‌کند نیز بازهم دست به تغییر در ترکیب اصلی و چینش بازیکنان می‌زند.

خمس سرمربی اسپانیایی تی‌تی‌ها فصل گذشته با تغییر پست رضا اسدی از هافبک به مهاجم، این بازیکن را احیا کرد و حتی او در تیم ملی نیز در همین پست به میدان رفت. او در این فصل نیز با توجه به بازیکنان با کیفیتی که در پست‌های مختلف دارد نیز قصد دارد با تغییر پست بازیکنان، عملکرد بهتری از آن‌ها به نمایش بگذارد که تا به اینجا کار این راهکار او جواب معکوس داشته است.

تراکتور در هفته قبل موفق شد نساجی مازندران یکی از نماینده‌های ایران در لیگ قهرمانان را با ۳ گل از تبریز بدرقه کند و انتظار می‌رفت که حداقل خمس برای این دیدار حساس تغییرات کمتری در ترکیب اصلی خود داشته باشد، اما این سرمربی اسپانیایی بازهم با تغییر پست بازیکنان یک ترکیب جدید را در هفته دهم در مقابل یکی از تیم‌های مدعی قهرمانی روانه میدان کرد.

سوال این است که با توجه به اینکه تراکتور تقریبا با نفرات کامل چند اردو و تعداد قابل توجهی بازی تدارکاتی پیش از شروع فصل داشته، چرا تا هفته دهم هنوز به یک ترکیب اصلی دست پیدا نکرده است؟ حتی خمس در فصل نقل‌وانتقالات نیز حضور داشته و حالا کم یا زیاد بازیکنان زیر نظر این سرمربی جذب شده‌اند.

کد خبر 335


z

مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید