یک شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ | 7912
کاپیتان سابق تیم ملی والیبال می‌گوید در ابتدا حضور بازیکنانی نظیر انگاپت و عبدالعزیز در ایران را باور نداشته است.

معروف: این آخرین حضورم در والیبال ایران است

والیبال,معروف,

سعید معروف که به‌عنوان پاسور اصلی امروز در ترکیب تیم پیکان مقابل تیم گاز جنوبی عراق به میدان رفت، بعد از برد تیمش در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. 
برای هماهنگ شدن نیاز به زمان داریم
کاپیتان تیم پیکان پس از این بازی گفت: بازی اول هر تورنمت سخت است. اکیپ جدیدی که دور هم جمع شده‌ایم نیاز داریم چند روز با هم بازی کنیم تا به شرایط ایده آل برسیم. بازیکنان جدیدی اضافه شده‌اند و برای روز اول شروع خوبی بود.
دوست داشتم این آخرین تورنمنتم در ایران باشد
معروف در خصوص اینکه با چه انگیزه‌ای حضور در این مسابقات را پذیرفته، عنوان کرد: پیکان اتفاق قشنگی رقم زده است و با اسم‌ها و بازیکنان خارجی که آمده‌اند و اهمیتی که به این مسابقات داده شده، فکر می‌کنم تب والیبال در ایران اوج گرفته و خیلی از مردم پیگیر هستند و بیشتر از بازی‌های ملی بازی‌ها دنبال می‌کنند. برای هر بازیکنی انگیزه است که در چنین مسابقه‌ای با حضور بازیکنان بزرگ حضور داشته باشند. اتفاقی که در این چند روزه در ایران می‌افتد انگیزه خوبی برای مردم است که  چند سالی است به دلیل کرونا از والیبال دور بوده‌اند. دلیل خاصی برای این حضور در مسابقات نداشتم اما دوست داشتم در آخرین تورنمنتم در ایران، شرکت کنم.
قشنگی سالن آزادی به شلوغی‌اش است
پاسور باتجربه پیکان در مورد حضور تماشاگران در سالن 12 هزار نفری گفت: برگزاری مسابقات در این سالن با حضور تماشاگران تلاش تیم پیکان بود. قشنگی این سالن به شلوغی‌اش است. قبلا که در این سالن بازی می‌کردیم و در رختکن بودیم آنقدر صدای تماشاگران زیاد بود که صدای مربی را هم به‌سختی می‌شنیدیم اما اکنون به‌خاطر کرونا گفته‌اند بلیت کمتری بفروشید، با بازی در این سالن خاطرات لیگ جهانی و شلوغی آن زمان برایم زنده شد و برایم خوشحال کننده بود که در این سالن شرکت کنم.
فصل بعد در ایران بازی نمی‌کنم
اما از زمانی که سعید معروف برای جام باشگاه‌های آسیا به پیکان پیوسته، شایعه حضور دوباره‌اش در لیگ ایران هم داغ شده است. او در پاسخ به این سوال که فصل بعد در ایران بازی می‌کند یا نه گفت: در ایران بازی نمی‌کنم.
باور نمی‌کردم انگاپت و نیمیر به ایران بیایند
معروف در مورد بازی کردن کنار بازیکنانی چون انگاپت و عبدالعزیز گفت: وقتی در ترکیه بودم و داستان جام باشگاه‌های آسیا و آمدن بازیکنان خارجی شروع شد، برای همه سوال بود که چه اتفاقی قرار است در ایران بیفتد که این بازیکنان می‌آیند. ما هم باور نمی‌کردیم و این برایمان اتفاق عجیب و غریبی است. بازیکنان معتبر و ستاره‌های بزرگی حضور  دارند. بودن کنار این آدم‌ها حس دیگری دارد، راحت می‌شود کنارشان کار کرد و چه افتخاری از این بالاتر که در کشور خودم با چنین ستاره‌هایی بازی کنیم. همه بازیکنان از بودن کنار این آدم‌ها لذت می‌برند و نکات زیادی یاد می‌گیرند. امیدوارم خاطره خوبی از ایران برایشان به جای بگذاریم.
امیدوارم خانواده‌ها را در سالن ببینم
اما در پایان در خصوص غیبت تماشاگران زن در سالن 12 هزار نفری از معروف سوال شد و او گفت: من هم مثل شما اخباری خواندم و برخی جاها می‌گفتند به زنان بلیت فروخته می‌شود و برخی هم گفته بودند نمی‌فروشند. خانواده‌ها هم پیگیر حضور در مسابقه بودند اما وظیفه ما بازی کردن است. امیدوارم شرایطی پیش بیاید که خانواده‌ها در بازی‌های مراحل بالاتر حضور داشته باشند.

 

 

کد خبر 48


مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید