شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ | 99
پس از برد خفیف مقابل هنگ‌کنگ

الرای: دو روی متفاوت از ایران

روزنامه الرای در گزارشی نوشت که ایران در دیدار برابر هنگ کنگ دو نیمه متفاوت را تجربه کرد.

فوتبال,جام ملت‌های آسیا 2023,تیم ملی ایران,هنگ‌کنگ,الرای,

به گزارش ورزش آذربایجان، ایسنا در خبری به واکنش روزنامه الرای به برد خفیف تیم ملی برابر هنگ‌کنگ پرداخت و نوشت: تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی خود در جام ملت‌های آسیا به مصاف هنگ کنگ رفت.

ایران در این بازی توانست با تک گلی که مهدی قایدی به ثمر رساند سه امتیاز را به دست آورد و صعودش را به دور بعد قطعی کند.

روزنامه الرای در گزارشی به پیروزی ایران در این بازی واکنش نشان داد و نوشت: ایران هم با پیروزی برابر هنگ کنگ به صف تیم‌های صعود کننده به دور بعد پیوست. سطح این بازی متوسط بود و دو تیم در بعضی از دقایق کنترل بازی را در دست داشتند.

الرای در ادامه نوشت: بازی ایران و هنگ کنگ دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه نخست این ایران بود که کنترل توپ و میدان را در اختیار داشت و فرصت‌های زیادی را روی دروازه حریف خلق کرد که البته تنها یک توپ به گل تبدیل شد اما در نیمه دوم هنگ کنگ دندان‌های خود را برای حریف نمایان کرد و با شدت فشار آورد به طوری که فرصت‌های زیادی را از دست داد و نتوانست دروازه ایران را باز کند. در نهایت ایران با یک گل توانست در این بازی به پیروزی دست پیدا کند و با ۶ امتیاز صعودش را به دور بعد قطعی کند.

ایران در سومین بازی خود به مصاف امارات خواهد رفت و کسب یک تساوی باعث می‌شود تا آن‌ها به عنوان  تیم صدرنشین راهی دور بعد شوند.

کد خبر 519


مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید