شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ | 86
مربی امارات در خصوص بازی با ایران گفت:

برابر ایران تنها پیروزی و صدرنشینی می خواهیم

مربی پرتغالی تیم ملی فوتبال امارات تاکید کرد که برابر ایران در بازی پایانی مرحله گروهی تنها به دنبال پیروزی و صعود به عنوان صدرنشین هستند.

فوتبال,تیم ملی امارات,جام ملت‌های آسیا 2023,تیم ملی ایران,سرجیو کاستا,

به گزارش ورزش آذربایجان، به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال امارات در بازی پایانی خود در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ باید به مصاف ایران برود.

امارات از دو بازی خود ۴ امتیاز به دست آورده است و در رده دوم جدول رده‌بندی قرار دارد این درحالی است که ایران با ۶ امتیاز در صدر است و صعودش را به دور بعد قطعی کرده است.

اماراتی‌ها برای صعود به عنوان صدرنشین باید برابر ایران به پیروزی برسند این درحالی است که ایران با یک تساوی هم به عنوان صدرنشین صعود خواهد کرد.

سرجیو کاستا، دستیار پرتغالی پائولو بنتو، سرمربی  تیم ملی فوتبال امارات درباره دیدار با ایران گفت: ما بازی به بازی پیش رفته‌ایم و اکنون تمام تمرکز ما روی دیدار با ایران است. در این دیدار می‌خواهیم بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاریم تا با کسب پیروزی به عنوان صدرنشین راهی دور بعد شویم. به بازیکنان خود برای پیروز برابر ایران اطمینان داریم.

او درباره تساوی برابر فلسطین هم گفت: باتوجه به شرایطی که به وجود آمد تساوی برای ما نتیجه خوبی بود. ما در این بازی ۱۰ نفر شدیم و این باعث شد تا سبک بازی ما تغییر کند. مجبور شدیم که تغییراتی را در تاکتیک و نفرات به وجود آوریم و به نظرم که باتوجه به شرایط بازی نتیجه خوبی از این بازی سخت به دست آوردیم.

کد خبر 520


مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید