سه شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۲ | 58
کمالوند در آستانه سرمربیگری نفت آبادان

یک قدم تا توافق نهایی

فراز کمالوند، مربی سال‌های دور تراکتور در آستانه سرمربیگری نفت آبادان قرار گرفته است.

فوتبال,لیگ برتر,صنعت نفت آبادان,تراکتور,فراز کمالوند,

به گزارش ورزش آذربایجان، بعد از منتفی شدن حضور وینفرد شفر در صنعت نفت آبادان، مسئولان این باشگاه هنوز موفق به انتخاب سرمربی جدید تیم خود نشده‌اند. نفتی‌ها با محرم نویدکیا در این خصوص مذاکراتی داشتند و حتی این سرمربی سفری نیز به آبادان داشت اما در نهایت او از حضور در نفت انصراف داد.

در این شرایط مدیران باشگاه صنعت نفت آبادان مذاکراتی را با فراز کمالوند انجام دادند. نفتی‌ها پیش از این نیز با کمالوند وارد مذاکره شده بودند، اما او به خاطر حضور در باشگاه خیبر خرم‌آباد به عنوان مدیرعامل از حضور در آبادان انصراف داده بود. با این حال گفته می‌شود این مربی باتجربه دوباره به این حرفه برمی‌گردد و هدایت نفت آبادان را برعهده می‌گیرد.

مذاکرات مسئولان نفت با کمالوند مثبت پیش رفته و به احتمال فراوان امروز یا فردا شاهد خداحافظی او با خیبر و حضور در آبادان خواهیم بود.

کمالوند در دوران حضور در صنعت نفت عملکرد موفقی داشت و ضمن کسب رتبه هفتمی در لیگ برتر این تیم پرطرفدار را به نیمه نهایی جام حذفی رساند. حالا او که محبوبیت خاصی هم در آبادان دارد، دوباره در آستانه بازگشت به صنعت نفت قرار گرفته و به نظر می‌رسد تا ساعات آینده این مسئله رسمی شود.

 

کد خبر 534


مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید