سه شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۲ | 69
مربی برکنار شده مس سونگون در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی

تقی‌پور درگیری فیزیکی در تمرین تیم فوتسال مس‌سونگون را تائید کرد

سرمربی سابق تیم فوتسال مس‌سونگون ورزقان حمله دو تن از اعضای این باشگاه به وی و درگیری فیزیکی با او را تائید کرد.

فوتسال,لیگ برتر,تیم فوتسال مس سونگون ورزقان,اسماعیل تقی پور,بی غم,

به گزارش ورزش آذربایجان، اسماعیل تقی‌پور، در گفت‌وگو با برنامه فوتسال ۲۰۲۰ شبکه ورزش سیما در رابطه با جدایی‌اش از مس‌سونگون ورزقان اظهار کرد: من قراردادم را فسخ نکردم و حتی توافقی هم امضا نکردم؛ فقط در یک جلسه صحبت کردیم. آقای بی‌غم همکار ماست اما در این برهه از فصل به عنوان یک سرمربی در جایگاه مربی دوم در مس‌سونگون به کار گرفته شده است و باید قداست را رعایت کند.

من هفته‌های قبل متوجه ارتباط برخی از بازیکنانم با حمید بی‌غم شده بودم اما به روی نیاوردم. او در رابطه با این‌که سه بازیکن را قبل از بازی با سفیرگفتمان از لیست خارج کرده است گفت: سه بازیکن (حمید احمدی، فرهاد فخیم و بابک نصیری) را از لیست خارج کردیم که کاملا فنی بود و خواستیم جوان‌تر ها بازی کنند.

سرمربی سابق مس‌سونگون ورزقان ادامه داد: من با بازیکنان مشکلی نداشتم و الان هم ندارم. اما از همان ابتدا و روز اول رفتار مدیریت با ما خوب نبود، در ابتدای فصل ۳۰ درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شد اما فقط ۱۰ درصد از قرارداد اعضای کادرفنی را پرداخت کردند؛ مدیریت کارش را بلد نبود و باید اول ۲۷ درصد پرداخت می‌شد. پس از کش‌وقوس فراوان وعده ۱۰ روزه‌شان دو ماهه شد و بلاخره پرداخت به کادرفنی هم انجام شد.

تقی‌پور گفت: پس از تساوی مقابل فولادزرند ایرانیان در دور رفت؛ از طرف باشگاه گفتند این چه نتایجی است، اما توجه داشته باشید که ما نفراتی همانند سنگ سفیدی، آقاپور و کدخدایی که سال گذشته در تیم حضور داشتند را در اختیار نداشتیم.

سرمربی پیشین مسی‌ها تصریح کرد: چند هفته‌ای بود که مدیرعامل سعی می‌کرد با استفاده از واسطه و برخی نفرات در داخل تیم به من بگوید تا برای جدایی توافق کنم اما من گفتم هر زمان دوست داشتید مرا برکنار کنید و من برای جدایی از تیم توافق نمی‌کنم.

تقی‌پور در پاسخ به این سوال که آیا در اتفاقات جلسه تمرینی شب قبل از بازی با فولادزرند ایرانیان درگیری فیزیکی بین او و اعضای باشگاه مس‌سونگون ورزقان رخ داده است یا خیر؟ گفت: من به سمت پارکینگ ورزشگاه می‌رفتم که دو تن از اعضای باشگاه مس‌سونگون ورزقان که یکی از آن‌ها سرپرست تیم بود، به من حمله کردند و درگیری فیزیکی رخ داد. او ادامه داد: مشخص بود که کاملاً برنامه‌ریزی شده بود. حتی جو را در سکوها هم آماده کرده بودند اما خدا همیشه بالای سر من است و بازی خوبی انجام دادیم و شش گل زدیم و تیم درحال نائب قهرمانی بود که مرا بیرون گذاشتند و دوست عزیزمان که سرمربی است به عنوان مربی دوم روی نیمکت مس‌سونگون حضور پیدا کرده است.

سرمربی سابق مس‌سونگون ورزقان اضافه کرد: درگیری فیزیکی که خدمتتان عرض کردم روز پنج‌شنبه ۲۱ دی‌ماه اتفاق افتاد و دوستان در باشگاه مس‌سونگون خیلی سریع جلسه کمیته انضباطی تشکیل دادند و روز یکشنبه ۲۳ دی‌ماه حکمی علیه من صادر کردند که این سرعت عمل در نوع خود جالب است. تقی‌پور گفت: باشگاه مس‌سونگون امسال کلاً هیچ تعاملی با هیات فوتبال و اداره ورزش‌وجوانان نداشت. سال گذشته بازی‌ها به صورت زنده از شبکه استانی پخش می‌شد که امسال حتی خبر نتایج‌مان هم منعکس نشد.

کد خبر 536


مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید