یک شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲ | 83
پس از باخت فاجعه‌بار دیشب

پایان کار ژاوی در بارسلونا

ژاوی هرناندس پس از پایان جلسه با لاپورتا تصمیم گرفت در پایان فصل بارسلونا را ترک کند.

فوتبال,لیگ اسپانیا,لالیگا,ویارئال,بارسلونا,ژاوی,

به گزارش ورزش آذربایجان و به نقل از ایسنا، ژاوی پس از شکست سنگین خانگی مقابل ویارئال، جلسه‌ای یک ساعته با لاپورتا و هیات مدیره بارسلونا برگزار کرد که خروجی این جلسه منجر به پایان همکاری ژاوی با بارسلونا در پایان فصل شد.

ژاوی پس از پایان جلسه گفت: ما به نقطه‌ای رسیده‌ایم که هیچ بازگشتی وجود ندارد. زمان تغییر فرا رسیده است. فکر می‌کنم زمان جدایی فرا رسیده است.

ژاوی ادامه داد: من امروز با هیات مدیره و باشگاه صحبت کردم. من در ۳۰ ژوئن باشگاه را ترک می‌کنم. این باشگاه نیاز به تغییر و پویایی دارد. ترک بارسا بهترین تصمیم ممکن برای همه طرف‌های درگیر ماجرا است. من مسئول‌ترین فرد بابت نتایج هستم، بنابراین بازیکنان در نهایت اکنون احساس آزادی خواهند کرد. الان همه چیز آرام‌تر خواهد شد، ما می‌توانیم برای لیگ قهرمانان اروپا رقابت کنیم. حداقل با این تصمیم شما (مطبوعات) دیگر من را نمی کشید و باشگاه با این تصمیم پیشرفت خواهد کرد.

ژاوی در پایان گفت: شما (مطبوعات) بارها از من پرسیدید که می‌خواهم سر الکس فرگوسن بارسا باشم. حقیقت این است که هرگز اینجا چنین اتفاقی نخواهد افتاد چرا که شما اجازه نمی دهید. مربی بارسا بودن خیلی سخت است. می‌بینید که چطور شما را می‌کشند، از تو انتقاد می‌کنند و این روی عملکرد شما تأثیر می‌گذارد.

کد خبر 552


مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید