پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ | 63

کوپر: ایران تیم سرسخت و بسیار قدرتمندی بود

فوتبال,جام ملت‌های آسیا 2023,تیم ملی سوریه,تیم ملی ایران,هکتور کوپر,

به گزارش ورزش آذربایجان، هکتور رائول کوپر در نشست خبری پس از شکست تیمش در بازی مقابل ایران اظهار کرد: از عملکرد تیم ملی سوریه بسیار راضی‌ام اما از نتیجه ناراحتم. بازیکنان ما بسیار از خود گذشتگی کردند. وقتی ایران یک بازیکن کمتر داشت، به دنبال پیروزی بودیم. با این حال ایران تیمی بسیار قدرتمند است و فضاها را به‌خوبی بسته بود.

سرمربی سوریه با اشاره به قدرت تیم ملی ایران گفت: از عملکرد سوریه در این جام بسیار راضی‌ام. ما در این جام مقابل تیم‌های قدرتمندی بازی کردیم. ایران با یک بازیکن کمتر هم به‌خوبی دفاع کرد و تیم سرسختی بود. ما راه‌های زیادی از چپ و راست را برای گلزنی امتحان کردیم اما در زدن ضربه آخر ناموفق بودیم و نتوانستیم فرصت‌های بیشتری بسازیم.

کوپر درباره آینده‌اش روی نیمکت تیم ملی سوریه همچنین عنوان کرد: از فدراسیون سوریه و رسانه‌ها تشکر می‌کنم که نقش مهمی در عملکرد تیم در جام ملت‌های آسیا ایفا کردند. هفته آینده جلسه‌ای با مقامات فدراسیون سوریه خواهیم داشت و تصمیم می‌گیریم که با هم ادامه خواهیم داد یا اینکه گزینه دیگری خواهم داشت.

سرمربی سوریه درباره تجربه بازیکنانش در این مسابقات گفت: مقابل سه تیم از قوی‌ترین تیم‌های آسیا بازی کردیم؛ یعنی مقابل ازبکستان، استرالیا و ایران. ما برای ساختن تیمی جدید به جام ملت‌های آسیا آمدیم. بازیکنان در هر بازی اعتماد به نفس بیشتری گرفتند. از بازیکنان سوریه که تمام توان خود را در این سه بازی گذاشتند، تشکر می‌کنم.

کد خبر 569


مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید