سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ | 84

سرمربی تراکتور گفت: نیم فصل دوم سخت و دشوار خواهد بود و باید با تمرکز بسیار بالا کار کنیم.

لیگ برتر,تراکتور,پاکو خمز,

به گزارش ورزش آذربایجان، به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، «پاکو خمز» دوشنبه 16 بهمن ماه – پیش از آغاز دور جدید تمرینات در جمع اعضای تیم، اظهار داشت: امروز در این جمع تمامی افرادی که برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند، حضور دارند. باتوجه به تلاش فراوانی که انجام داده‌ایم، عملکردمان در نیم فصل اول خوب بود. اکنون زمان آن فرا رسیده که تک تک ما تغییراتی در خودمان ایجاد کنیم تا بازدهی‌مان بیشتر شود.

 

وی ادامه داد: ایجاد تغییر بدین معنا نیست که بیشتر کار کنیم. می‌خواهم هر کدام از اعضاء، مسئولیت‌شان را با تمرکز بسیار بالا انجام دهند. موضوع بحث ما صرفاً اتفاقات داخل مستطیل سبز نیست. اعضای تیم باید در رابطه با رفتار، شخصیت، استراحت و مراقبت از سلامتی‌شان بیش از گذشته وسواس داشته باشند و نقاط ضعف‌شان را بهبود دهند.

 

خمز با تأکید بر اینکه نیم فصل دوم سخت و دشوار خواهد بود، گفت: تراکتور در نیم فصل دوم علاوه بر لیگ برتر باید در جام حذفی هم رقابت کند. نیم فصل دوم برای تیم‌ها حائز اهمیت بوده؛ چرا که جایگاه نهایی تیم‌ها مشخص می‌شود.  

 

وی با بیان اینکه شرایط تیم نسبت به گذشته بهتر شده است، توضیح داد: هر بازی کنترل بهتری نسبت به بازی قبلی داریم و عملکرد تیم روز به روز بهتر می‌شود. بازیکنان در نیم فصل دوم از خطا و دریافت کارت بیهوده پرهیز کنند. تمامی کارها را باید بهتر از قبل انجام دهیم و خود من نیز از این قاعده مستثنی نیستم.

 

سرمربی تراکتور با اشاره به بازی با چوکا تالش در جام حذفی، اظهار داشت: ما باید به شکلی برای این بازی آماده شویم که انگار با تیم‌های مدعی لیگ برتر بازی داریم. اگر بازی با چوکا را جدی بگیریم، مشکلی نخواهیم داشت؛ در غیر این صورت کار برای‌مان سخت خواهد بود.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: اوایل حضور بازیکنان به راحتی تمرکزشان را از دست می‌‌دادند، ولی اکنون از این حیث خیلی بهتر شده‌ایم و از تمامی بازیکنان درخواست دارم با تمرکز بسیار بالا در تمرینات حاضر شوند.  

کد خبر 596


مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید