سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ | 79

بازیکنان تیم ملی فوتبال قطر تاکید کردند که تنها به شکست‌دادن ایران و تکرار عنوان قهرمانی فکر می‌کنند.


به گزارش ورزش آذربایجان، به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال قطر در نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا به مصاف تیم ملی ایران خواهد رفت.

به نوشته روزنامه الوطن اسماعیل محمد، بازیکن تاثیرگذار قطر، قبل از این بازی گفت: بازیکنان در نهایت تمرکزشان قرار دارند و به هم قول داده‌ایم که برای فینالیست‌شدن و کسب دوباره عنوان قهرمانی نهایت تلاشمان را به کار بگیریم.

او ادامه داد: ما این توانایی را داریم که ایران را شکست دهیم و به هدفمان که کسب عنوان قهرمانی است دست پیدا کنیم.

احمد علاءالدین، دیگر بازیکن قطر، هم درباره بازی با ایران گفت: اینکه همه از قطر انتظار قهرمانی دارند طبیعی است چون ما میزبان این رقابت بزرگیم البته باید بگویم که هیچ فشار را تحمل نمی‌کنیم بلکه برعکس فضای تیم بسیار مثبت است. همه قبل از بازی با ایران یک قلب شده‌ و آماده این بازی حساس‌ایم.

احمد فتحی، دیگر بازیکن قطر، هم گفت: ما از نظر بدنی و روحی قبل از بازی با ایران در شرایط خوبی به سر می‌بریم و آماده این بازی هستیم. به نظرم تماشاگران برگ برنده ما در این بازی‌اند و مثل دیدارهای قبل به حمایت‌شان برابر ایران نیاز داریم.

عبدالعزیز حاتم، هافبک باتجربه قطری‌ها، هم گفت: بدون شک بازی ایران سخت‌ترین و قوی‌ترین بازی ماست؛ چرا که ایران از شانس‌های اصلی قهرمانی است. بازی برای دو تیم آسان نخواهد بود و به همین خاطر نیاز به تمرکز بسیار بالاست و مثل همیشه به حمایت هوادارانمان نیاز داریم.

کد خبر 598


مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید