چهار شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ | 116
قطر راه پیروزی را می‌داند

الوطن: ایران سخت‌ترین حریف قطر است

روزنامه الوطن دیدار با ایران را سخت‌ترین آزمون برای تیم ملی فوتبال قطر در جام ملت‌های آسیا دانست.

جام ملت‌های آسیا 2023,فوتبال,تیم ملی ایران,تیم ملی قطر,الوطن,

به گزارش ورزش آذربایجان، به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران در بازی دوم دور نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا امشب (چهارشنبه‌شب) به مصاف قطر می‌رود. این بازی به میزبانی ورزشگاه ۴۰ هزار نفری الثمامه برگزار می‌شود.

روزنامه الوطن با تیتر «قطر راه پیروزی را می‌داند» نوشت: تیم ملی فوتبال قطر به کمک هوادارانش در تلاش است تا برای دومین دوره پیاپی به فینال جام ملت‌های آسیا راه پیدا کند و جام قهرمانی را بالای سر ببرد که البته کار آسانی را در پیش رو ندارد. تیم ملی فوتبال ایران سخت‌ترین حریف قطر در این جام است. ایران بازی‌های بسیار خوبی را در جام ملت‌ها به نمایش گذاشته و همواره برابر قطر نتایج خوبی را کسب کرده است. تیم ملی فوتبال ایران در شش بازی اخیرش برابر قطر به پیروزی دست پیدا کرده است. ایران در این شش بازی یازده گل به ثمر رسانده و تنها یک گل دریافت کرده است.

الوطن در ادامه نوشت: تیم ملی فوتبال ایران با ۹ بار حضور در نیمه‌نهایی رکورددار است. ایران به دنبال چهارمین قهرمانی‌اش در جام ملت‌های آسیاست. آنها در مرحله گروهی عملکرد بسیار خوبی داشتند و با ۹ امتیاز مقتدرانه صعود کردند. سپس سوریه را در مرحله حذفی در ضربات پنالتی شکست دادند و در یک‌چهارم نهایی هم ژاپن را با نتیجه دو بر یک از پیش رو برداشتند.

کد خبر 602


مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید