قبل از خبر
زمان انتشار : 1402/12/12 20:30 | تعداد مشاهده : 384 | کد خبر : 679

تصمیم‌گیری در خصوص ترمیم اساسی یا تعویض چمن ورزشگاه یادگار به پایان فصل جاری مسابقات لیگ برتر موکول شد.

فوتبال,لیگ برتر,ورزشگاه یادگار امام,تراکتور,

به گزارش ورزش آذربایجان، در حالی که بیش از یک سال از درخواست پاکو خمس برای کشت دوباره و تغییر چمن ورزشگاه یادگار می‌گذرد، هنوز این اتفاق رخ نداده و باوجود اعلام اداره کل ورزش آذربایجان شرقی مبنی برگشت دوباره چمن در اردیبهشت ماه، حالا باشگاه تراکتور این موضوع را به پایان فصل موکول کرده است.

جالب اینکه باشگاه تراکتور در این خصوص از تصمیم قطعی برای تغییر کشت صحبت کرده و گفته که در مورد «ترمیم اساسی یا تعویض چمن» در پایان فصل انجام می‌شود.

تراکتور همچنین مدعی شده که کیفیت زمین در شرایط قابل قبول قرار دارد.

تصمیم‌گیری در خصوص ترمیم اساسی یا تعویض چمن ورزشگاه یادگار امام(ره) به پایان فصل جاری مسابقات لیگ برتر موکول شد.

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، متن اطلاعیه بدین شرح است:

«باتوجه به سبک بازی تیم تراکتور با هدایت «پاکو خمز»، حفظ و نگهداری از چمن ورزشگاه یادگار امام(ره) به عنوان محل برگزاری دیدارهای خانگی تراکتور، از ضروریات بوده تا سرمربی تیم برنامه‌های تاکتیکی خود را به راحتی اجرا کند و تراکتور از این حیث متضرر نشود.

در این راستا باتوجه به درخواست سرمربی و خواسته هواداران پرشور تیم تراکتور و همچنین تأکید مسئولین امر، از کارشناسان و متخصصان برای بازدید و بررسی موضوع دعوت به عمل آمد که براساس  تصمیمات اتخاذ شده در  جلسه مشترک، تصمیم‌گیری و اقدام در خصوص ترمیم اساسی یا تعویض زمین چمن به پایان فصل 1402 - 1403 لیگ برتر موکول شده است و با توجه به اقداماتی که در این مدت انجام گرفته، کیفیت چمن با عبور از فصل سرما و برودت هوا رو به بهبود و در وضعیت قابل قبول قرار دارد و چمن این ورزشگاه در مقطع فعلی، قابلیت برگزاری مسابقات را دارد و باشگاه نیز ناظر اقدامات اداره‌کل، اداره ورزش و جوانان تبریز و پیمانکار مربوطه است.

همچنین در پایان از تلاش‌های اداره‌کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، دفتر فنی و مهندسی و مدیریت مجموعه ورزشی یادگار امام‌(ره) تبریز در جهت حفظ و نگهداری از چمن تشکر و قدردانی می‌شود.»

کد خبر 679


z

مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید