قبل از خبر
زمان انتشار : 1402/12/25 20:30 | تعداد مشاهده : 308 | کد خبر : 730
خمس در نشست خبری پیش از بازی با شمس آذر مطرح کرد

استقبال خمس از فشردگی برنامه لیگ برتر

سرمربی تراکتور گفت: ما نه تنها با برگزاری بازی‌ها به صورت فشرده مشکلی نداریم، بلکه استقبال هم می‌کنیم. این موضوع باعث سرعت و چابکی لیگ می‌شود و به نفع همه است.

فوتبال,لیگ برتر,تراکتور,شمس آذر قزوین,پاکو خمس,

به گزارش ورزش آذربایجان، به نقل از ایسنا، پاکو خمس، سرمربی تراکتور در نشست خبری قبل از بازی با شمس آذر قزوین در هفته بیست و یکم در خصوص آخرین وضعیت تیم اظهار کرد: شرایط تیم بسیار مطلوب بوده و تمرینات خوبی پشت سر گذاشته‌ایم. بازیکنان در تمرینات خوب ظاهر شده‌اند. باتوجه به فشردگی مسابقات، فشار تمرینات را مناسب این شرایط طراحی کرده‌ایم.

او افزود: با همان شور و اشتیاق و انگیزه همیشگی، سعی خواهیم کرد با ارائه یک بازی خوب، نتیجه مناسبی کسب کنیم. هر چند می‌دانیم که در خانه‌ی یک تیم سرسخت بازی خواهیم کرد. تمرکز بالایی برای این مسابقه داریم.

خمس در رابطه با ارزیابی‌اش از تیم حریف، توضیح داد: همان‌طور که گفته‌ام، بازی آسانی نداریم. ما باید فوتبال خوبی انجام داده و حفظ توپ کنیم. همچنین با تمرکز بالا کار کنیم. آنان نتایج بسیار خوبی کسب کرده‌اند، با فشار و جنگندگی بالایی بازی می‌کنند و این موضوع را در بازی رفت نیز ثابت کردند. 

او در رابطه با فشردگی مسابقات، مطرح کرد: ما در اسپانیا به برگزاری بازی‌ها به صورت فشرده عادت داریم. برعکس این موضوع، به برگزاری بازی با فاصله زیاد عادت نکرده‌ایم. ما نه تنها با برگزاری بازی‌ها به صورت فشرده مشکلی نداریم، بلکه استقبال هم می‌کنیم. این موضوع باعث سرعت و چابکی لیگ می‌شود و به نفع همه است. 

سرمربی تراکتور در رابطه با برگزاری آخرین بازی سال ۱۴۰۲، گفت: پیشاپیش عید نوروز و سال جدید را به همه هواداران تبریک می‌گویم و برای تمامی آنان و خانواده‌هایشان آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم با انجام یک بازی خوب و کسب پیروزی، عید نوروز را به کام هواداران شیرین‌تر کنیم.

کد خبر 730


z

مطالب پیشنهادی

انتخاب سر دبیر

در بحث مشارکت کنید